Biskiti


Ovesné sušenky pro děti

Emco Biskiti jsou křehké dětské ovesné sušenky, které slouží jako alternativa k „nezdravým” dětským snackům. Kombinace ovesné mouky a ovesných vloček zaručuje, že jsou sušenky zdrojem vlákniny. Ovesná vláknina betaglukan přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi.

Příznivého účinku je dosaženo na základě denního příjmu 3 g ovesného betaglukanu při každodenní konzumaci v rámci pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Biskiti neobsahují palmový tuk. Je nahrazen kvalitním řepkovým olejem s nízkým obsahem nasycených mastných kyselin.
Neobsahují umělá barviva, konzervanty a GMO suroviny.

Sušenky jsou balené v praktické vaničce po 6 ks, takže nemusíte mít strach, že se vám v batohu či tašce rozlámou.

Lískový ořísek a med

Celozrnná ovesná mouka 40%, cukr, ovesné vločky 15%, řepkový olej, med květový 5%, lískové ořechy 3%, sušené mléko plnotučné, kypřidlo: hydrogenuhličitan amonný, aroma, antioxidant: (askorbylpalmitát, přírodní extrakt s vysokým obsahem tokoferolů, slunečnicový lecitin), sůl jedlá.

Výrobek může obsahovat arašídy a jiné ořechy.

Čokoláda a kokos

Celozrnná ovesná mouka 29%, cukr, ovesné vločky 15%, řepkový olej, kokos 9%, mléčná čokoláda 5% (cukr, kakaová hmota, sušené plnotučné mléko, kakaové máslo, emulgátor: sójový lecitin), čokoláda 4% (cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, dextróza, emulgátor: sójový lecitin, vanilkový extrakt), kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, sušené mléko plnotučné, kypřidlo: hydrogenuhličitan amonný, aroma, antioxidant: (askorbylpalmitát, přírodní extrakt s vysokým obsahem tokoferolů, slunečnicový lecitin), sůl jedlá.

Výrobek může obsahovat arašídy a jiné ořechy.

MAMINKY OCEŇUJÍ, ŽE:
✓ NEOBSAHGUJÍ UMĚLÁ BARVIVA A KONZERVANTY
✓ JSOU SKVĚLÉ NA VÝLET A SVAČINU DO ŠKOLY

DĚTI DOBŘE HODNOTÍ:
✓ OBAL S VESELÝMI SMAJLÍKY
✓ KOMBINACE PŘÍCHUTÍ SUŠENEK