Vyhraj Super tyčinky a Super sušenky na celé léto

Pravidla soutěže “Vyhraj Super tyčinky a Super sušenky na celé léto”

 

 1. Organizátorem výzvy je Emco spol. s r. o. IČO: 41191129, DIČ: CZ41191129

 

 1. Soutěž není žádným způsobem spravovaná, sponzorovaná, nebo propojená s Facebookem a Instagramem a Facebook ani Instagram za ni nenese zodpovědnost. Všechny otázky, komentáře nebo stížnosti týkající se výzvy musí být směřovaná na organizátora, ne na Facebook.

 

 1. Účastníkem výzvy může být pouze fyzická osoba starší 15 let anebo fyzická osoba mladší 15 let, jež bude v případě výhry v zastoupení zákonného zástupce, s bydlištěm a adresou pro doručování na území České republiky nebo Slovenska. (dále jen „soutěžící“).

 

 1. Soutěž probíhá do 30. 6. 2023

 

 1. Výherce výzvy bude obeznámený prostřednictvím zprávy v directu Instagramu v týdnu po 30. 6.

 

 1. Postup soutěže:

 

Soutěžící musí sdílet ve své stories fotku/video se Super tyčinkami nebo Super sušenkami z výletu/dovolené a připojit označení profilu @emco.cz a #soutez

 

Celkem vybereme 3 výherce.

Ti dostanou zásobu Super tyčinek a Super sušenek na celý rok.

Výherci budou vybráni na základě osobních preferencí poroty

 

 1. Zveřejněním stories s označením a hashtagem, automaticky souhlasíte s pravidly výzvy.

 

 

 1. Výherce je povinen zaslat údaje nutné k předání balíčku pořadateli nejpozději do 5 dní od obeznámení o výhře. Neprovede-li tak, výhra automaticky propadá.

 

 1. Organizátor si vyhrazuje právo diskvalifikovat účastníky soutěže, kteří porušují její pravidla nebo kteří jsou podezření z jejich porušování.

 

 1. Účastí v soutěži odesláním zprávou, ve které se zmiňujete o tom, že chcete být ambasadorem firmy Emco, automaticky přijímáte všechny podmínky. Všechna odvolání týkající se organizace a výsledků jsou zakázaná.

 

 1. Organizátor si vyhrazuje právo změnit podmínky soutěže podle svého uvážení i v průběhu soutěže

 

 1. Organizátor si vyhrazuje právo zrušit soutěž kdykoliv bez udání důvodů.

 

 1. Organizátor si vyhrazuje právo nahradit cenu uvedenou v pravidlech jinou cenou stejné nebo vyšší hodnoty bez udání důvodů.

 

 1. Organizátor si vyhrazuje právo nevybrat výherce nebo výherce neocenit cenou bez udání důvodů.

 

 1. Osobní údaje, které soutěžící poskytuje organizátorovi soutěže budou po jeho souhlasu se zpracováním poskytnutých osobních údajů za účelem zaslání výhry použity pouze pro účely zaslání výhry z výzvy (jméno, příjmení, adresa, telefon).

 

V Praze dne 29. 5. 2023