Zpátky k pohybu

Pomáháme dětem zpátky k pohybu

O dopadech pandemie slýcháme dnes ze všech stran. I u nás v Emcu jsme jako rodiče pocítili zhoršení kondice dětí, ke kterému přispělo nejen zrušení všech kroužků, tréninků a soutěží, ale i výuka od počítače. Dlouhotrvající epidemie nás v Emcu přivedla k otázce, jak s tímto problémem můžeme pomoci. Spojili jsme se s všestranným sportovním programem Gymnathlon a na červen 2021 jsme pro děti a jejich rodiče přichystali roadshow Zpátky k pohybu.

„Jako rodič čtyř dětí jsem v průběhu letošního roku na vlastní oči sledoval jejich pohybový úpadek. Všechny jejich kroužky byly přerušené a motivace k pohybu šla dolů. Řekl jsem si, že pro všechny děti v ČR bychom se měli pokusit s tím něco udělat, když máme tu možnost.“

Martin Jahoda,
majitel firmy Emco a zakladatel programu Gymnathlon

Roadshow Zpátky k pohybu


Co si na roadshow vyzkoušíte?

  • Hravé prožitkové cvičení z metodiky Gymnathlonu pod dohledem kvalifikovaných trenérů
  • Jednoduché testování SportAnalytik, které odhalí pohybový talent a silné schopnosti dětí

Co si z roadshow odnesete domů?

  • Medaili a sportovní vysvědčení
  • Zdravou dobrotu od Emca
  • Skvělé zážitky
  • Nové impulsy do motivace dětí k pohybu
  • Brožuru pro rodiče s jednoduchými tipy na zábavné pohybové hry pro celé rodiny

POKUD VÁS ZAJÍMAJÍ PRAVIDELNÉ INFORMACE O ROADSHOW, SLEDUJTE NÁS NA UDÁLOSTI „ZPÁTKY K POHYBU“.

Kdy a kde můžete roadshow navštívit?

V každém místě bude akce probíhat ve venkovních prostorách před obchodními centry. Není třeba speciálního oblečení ani pomůcek.

Co je to Gymnathlon?

Gymnathlon je komplexní sportovní program pro děti založený na principech všestranného pohybového rozvoje a silného emočního prožitku. Díky promyšlené metodice a důrazu na maximální hravost přináší každý týden ve svých kurzech radost z pohybu téměř 3 000 dětem sportujících ve 200 kursech po celé ČR. Cílem Gymnathlonu je vybudovat u dětí celoživotní lásku ke sportu.