Certifikáty a ocenění

Emco e-shop je držitelem několika certifikátů a ocenění. Stejně jako naše výrobky i náš e-shop neustále zlepšujeme, aby byl nákup co nejpohodlnější a nejbezpečnější. Zákaznický zážitek je pro nás prioritou.

Udržitelné e‑shopy nyní poznáte snadno díky zelenému logu. Těmto obchodům nejsou lhostejné ekologické a sociální problémy současného světa. Proto si volí uvědomělý přístup, který je založený na udržitelném provozu, je etický k zaměstnancům i zákazníkům a šetrný k životnímu prostředí.

Více informací

 

Certifikát Ověřeno zákazníky nám udělujete vy, naši spokojení zákazníci. Každý nákup na emco.cz můžete ohodnotit a dát nám tak transparentní zpětnou vazbu, jak jste s nákupem spokojeni. Dlouhodobě si udržujeme zlatý certifikát, který znamená, že za posledních 90 dní máme minimálně 97 % pozitivních hodnocení od zákazníků.

Více informací

 

Certifikace zaručuje zákazníkům internetových obchodů, že certifikovaný obchodník splňuje pravidla bezpečného a bezproblémového nákupu v souladu s platnou legislativou, jejichž úroveň je stanovena certifikačními pravidly. Díky tzv. mystery shoppingu (testovacím nákupům) v průběhu certifikace je také ověřen samotný nákupní proces a vše, co s ním souvisí.

Více informací