Pravidla

Postup a pravidla

Stát se členem Emco Klubu je velmi jednoduché.

Využijte možnost registrace a sledujte stav svého bodového účtu.

Po přihlášení získáte informace o počtu bodů na svém účtu a při dostatečném počtu bodů si můžete dárek, který jste si vybrali, ihned objednat. V sekci Můj účet můžete sledovat stav své objednávky, včetně přesných údajů o pohybu bodů a termínu odeslání vámi objednaných dárků.

Všem zájemcům je k dispozici naše infolinka +420 477 070 783 nebo e-mailová adresa klub@emco.cz. Rádi zde vyslechneme vaše názory a připomínky na naše výrobky i Emco Klub a zodpovíme vaše otázky.

Upozornění na změnu pravidel
Body vystřižené z obalů výrobků posílejte nejpozději do 31.12.2021.

V průběhu roku 2021 budou natištěné body z obalů výrobků postupně odstraněny. Body bude možné získat pouze nákupem na e-shopu, kde budou automaticky přičteny na bodový účet člena Emco Klubu.
Vystřižené body zaslané do 31.12.2021 budou připsány na váš účet a vy je budete moci využít dle pravidel Emco Klubu.

Pro tištěné/vystřižené body z obalů výrobků platí až do 31.12.2021 níže popsaná pravidla.

Postup

 • Na každém obalu výrobku Emco najdete natištěný QR kód s údajem o bodové hodnotě. Informaci o bodové hodnotě jednotlivých výrobků zjistíte v sekci detail produktu.
 • Tyto kódy vystřihněte, nalepte na jakýkoliv arch papíru a pošlete (nejlépe doporučeně) na adresu: Emco Klub, Emco spol. s r. o., Hrdly 121, 412 01 Litoměřice společně s uvedením vašeho jména, e-mailové a poštovní adresy. Posílat můžete libovolný počet bodů.
 • Kódy musí být vystřiženy z vámi zakoupených výrobků, nepoškozené ani jinak znehodnocené. Poté vám body přičteme na váš bodový účet.
 • Body vám budou automaticky načteny, pokud nakoupíte v našem e-shopu – tyto body jsou pak na výrobcích znehodnoceny.
 • Dárek si můžete objednat ihned po načtení bodů na váš účet.
 • Podle množství zaslaných bodů získáváte nárok na dárek.
 • Dárky lze doplácet penězi.
 • V případě vyčerpání zásob si vyhrazujeme právo na změnu dárku, tzn., že vám zašleme jiný dárek ve stejné nebo vyšší bodové hodnotě. Pokud s tímto dárkem nebudete souhlasit, máte nárok na vrácení bodů v plné výši. Výhry nelze vymáhat soudní cestou.
 • Dárek vám pošleme nejpozději do 6 týdnů od zaslání objednávky. V případě nečekaných problémů volejte infolinku +420 477 070 783 nebo pište na e-mail klub@emco.cz .
 • Na dárky není možné uplatňovat reklamace, protože se na ně nevztahuje ustanovení § 19 odst. 3 Zákona o ochraně spotřebitele.
 • Do Emco Klubu se mohou přihlásit a soutěžit i zájemci ze Slovenské republiky. Korespondenční adresa: Emco Slovensko spol. s r. o., Vajnorská 103/A, 831 04 Bratislava.
 • Nemůžeme ručit za zásilky poškozené nebo ztracené během přepravy.

Obchodní podmínky                                       Podrobná pravidla Emco Klubu

Zásady ochrany osobních údajů

Elektonická evidence tržeb – EET
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.