Mysli na pohyb

TRÉNINKY GYMNATHLONU
PRO DĚTI
ZDARMA
ŘÍJEN + LISTOPAD
PRAHA

EMCO PODPORUJE DĚTSKÉ SPORTOVNÍ AKTIVITY JIŽ DLOUHÉ ROKY

V Emcu je nám téma dětského sportu již dlouhé roky velmi blízké. Proto máme velkou radost z nově přichystaného projektu Mysli na pohyb, který rodičům nabízí rozvoj pohybových schopností pro jejich děti zdarma. V rámci projektu Mysli na pohyb jsme se spojili s odborníky na všestranný rozvoj dětského pohybu z Gymnathlonu. Společně si klademe za cíl motivovat děti k pravidelným sportovním aktivitám a inspirovat rodiče k aktivnímu trávení rodinného času. Náš projekt poprvé odstartuje tento podzim v Praze.

VÍKENDOVÉ TRÉNINKY PRO DĚTI ZDARMA

Ve spojení se sportovním programem Gymnathlon jsme pro podzimní víkendy připravili tréninky pro děti zdarma. Od 2.10 do 21.11.2021 budou v Praze pod dohledem zkušených trenérů probíhat hravé a prožitkové venkovní tréninky zdarma. Pro účast se není potřeba registrovat, stačí dorazit kdykoliv v průběhu tréninku a zkušení trenéři Gymnathlonu se o děti skvěle postarají.

PROČ JE SKVĚLÝM NÁPADEM NA TRÉNINK DORAZIT?


  • Vaše děti mohou pravidelně zdarma absolvovat hravé prožitkové cvičení z metodiky Gymnathlonu.
  • Budou se hýbat na čerstvém vzduchu, poznají nové kamarády a užijí si spoustu zábavy.
  • Ze zábavných pohybových her si odnesou skvělé zážitky.
  • Naši zkušení trenéři všem rodičům poradí, jak dítě ve sportu dále rozvíjet.
  • Rodiče získají brožurku s jednoduchými tipy na zábavné rodinné pohybové hry.

KDE A KDY BUDOU TRÉNINKY PROBÍHAT?

Během října a listopadu 2021 proběhne poprvé projekt Mysli na pohyb v Praze. Doufáme, že se nám do budoucna povede tréninky Mysli na pohyb rozšířit do co nejvíce míst po celém Česku. S týmem Gymnathlonu jsme cíleně vybrali 6 lokalit ve veřejných parcích tak, aby místa nejen umožňovala realizaci samotných tréninků, ale zároveň poskytovala rodinám příjemné zázemí uprostřed zeleně. Místa jsou v blízkosti dobrého dopravního spojení, v blízkosti občerstvení a přístřešku pro případ špatného počasí.


KDE HLEDAT VÍCE INFORMACÍ?

Přidejte se do naší facebookové skupiny Mysli na pohyb , ve které vám budeme pravidelně přinášet reporty z víkendových akcí, komunikovat novinky a překvapení. Ve skupině se nejen dozvíte informace od pořadatelů akce, ale také můžete s ostatními rodiči sdílet zkušenosti v oblasti motivace dětí ke sportu.

CO JE TO GYMNATHLON?

Gymnathlon je komplexní sportovní program pro děti založený na principech všestranného pohybového rozvoje a silného emočního prožitku . Díky promyšlené metodice a důrazu na maximální hravost přináší každý týden ve svých kurzech radost z pohybu téměř 3 000 dětem sportujících ve 200 kursech po celé ČR. Cílem Gymnathlonu je vybudovat u dětí celoživotní lásku ke sportu.

ZPÁTKY K POHYBU – ČERVEN 2021

V červnu 2021 jsme odstartovali spolupráci s všestranným sportovním programem Gymnathlon sérií akcí Zpátky k pohybu. Ve 4 největších českých městech jsme připravili sportovní den pro děti zdarma. Na 6 akcích si přes 500 dětí vyzkoušelo hravé prožitkové cvičení z metodiky Gymnathlonu a jednoduché testování SportAnalytik, které odhalilo pohybový talent a silné schopnosti dětí.